Svatby

Nepochybě jeden z nejvýznamnějších okamžiků v životě člověka. Svatba vyžaduje nejprofesionálnější a velmi individuální přístup, velkou vnímavost, cit a také mimořádné koordinační schopnosti. To vše Vám mohu nabídnout v několika balíčcích, které jsou díky své variabilitě, dostupné opravdu pro každého.

03
86400763_2951812114838838_6088176851442728960_o

Maturitní plesy

Maturitní ples, to je mimořádný okamžik v životě každého mladého člověka, s jehož zachycením mám opravdu bohaté zkušenosti. Umíme zajist dva fotografy, kteří budou velice kompaktně spolupracovat. Žádný z významných aktů tohoto mimořádného večera mi neunikne.

Ateliér

Naše firma disponuje vlastním ateliérem, který se nachází v centru města Tábor, kde také pohodlně zaparkujete. Volba pozadí je na Vás. Ať už jste nás vyhledali z jakéhokoliv důvodu, pomůžeme Vám se zvěčněním těchto okamžiků. Ateliérové focení je vhodné pro portrétové fotografie, narození dítěte, modeling, nebo třeba akty, volba události už je na Vás.

DSC (1 z 15)
DSC_2607

Koncerty a párty

Mám více, než sedm let zkušeností focení ve špatně prosvětleném a obtížném prostředí. Díky velké variabilitě techniky, se dokážu přizpůsobit téměř jakémukoliv prostředí. Pro mé fotoreporty z parties, jsou typické výrazné barvy a akční kompozice. Od nejmenších eventů, přes luxusní kluby, po ty největší tuzemské indoor festivaly.

Produkty

V této kategorii vám nabízím produktové focení. Díky miniateliéru jsme schopni Váš produkt posadit na tzv. transparentní pozadí, což je vhodné např. pro E-shopy či jiné webové stránky. Fotografování je možné provést přímo u Vás ve firmě.

DSC-1

Warning: file_get_contents(https://davidfaic.cz/wp-content/uploads/2020/03/úvodka-.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 400 Bad request in /data/web/virtuals/220985/virtual/www/wp-includes/class-wp-image-editor-imagick.php on line 154
úvodka-
DSC-36

Více na Facebooku

Více fotografií můžete nalézt na mé Facebookové stránce spolu s dalšími referencemi od mých klientů.